Meist

Silje Sander

Silje on EBSis omandanud bakalaureuse kraadi majandusarvestuse suunal ja läbinud magistriõpingud ärikonsultatsioonide valdkonnas.

Ta on töötanud 22 aastat Big4i kuuluvas ettevõttes, kus ta esimesel kümnel aastal viis läbi ja juhtis finantsauditeid ning due diligence’e, ning viimasel kümnel aastal juhtis raamatupidamisteenuste osakonda. Siljel on suur kogemus erinevatest tööstusharudest pärit klientide raamatupidamise, palgaarvestuse, maksuarvestuse ja aruandluse projektide juhtimisel. Tema lemmikprojektideks on ettevõtete finantsfunktsioonide sisseseadmine ning finantsprotsesside kaardistamine ja optimeerimine.

Silje peres kasvab 3 poega, kelle kireks on jalgpall ning seetõttu on teda peaaegu igal nädalavahetusel jalgpalliväljakutel kaasa elamas näha. Siljele endale meeldib mängida tennist ja golfi, lisaks reisida, lugeda ja tegeleda sisekujundusega. Ta on 10 aastat tegelenud edukalt ka erinevatesse varaklassidesse investeerimisega.

Helen Paltser

Helen õppis 2009-2011 TalTechis majandusarvestuse suunal ja hetkel lõpetab samas ülikoolis magistriõpinguid ärirahanduse erialal. Tal on arvestatavad kogemused ja teadmised nii Eesti Finantsaruandluse Standardi kui ka IFRS põhisest raamatupidamisest ja aruandlusest.

Heleni teekond raamatupidajana algas 2009. aastal. Oma karjäärist 11 aastat on ta töötanud Big4i kuuluvas ettevõttes, olles spetsialiseerunud raamatupidamise ning palga- ja maksuarvestuse teenustele. Lisaks  tavapärasele raamatupidamisteenusele on Helen teostanud mitmeid raamatupidamise protsesside kaardistamise, hindamise ja efektiivistamise projekte ning töötanud rahvusvahelise IT ettevõtte Baltikumiülese finantsanalüütikuna.

Helen omab Raamatupidaja tase 6 sertifikaati (kõrgeim tase Eestis).

Lisaks raamatupidamisele harjutab Helen kätt hobiinvestorina aktsiaturgudel ja hobiaednikuna koduaias roose ja tomateid kasvatades. Sportlikutel hetkedel võib teda kohata tenniseväljakul või siis golfirajal oma driveri swingi treenimas. Kui töötegemise jaks hakkab raugema ning akusid on vaja laadida, haarab Helen kohvri või seljakoti ja läheb maailma avastama.

Laura Sepp

Laura õppis TalTechis majandusarvestuse ja ettevõtluse juhtimise erialal, mille lõpetas cum laude.

Tal on 5 aastat töökogemust Big4i kuuluvas ettevõttes, kus ta puutus kokku erinevatest valdkondadest klientidega, kes usaldasid oma raamatupidamisfunktsiooni Laurale ja tema tiimile. Laural on tugevad valdkonnapõhised teadmised, mistõttu on ta lisaks tavapärasele raamatupidamisele aidanud kliente ka spetsiifilisemat laadi teenustega – näiteks ettevõtte raamatupidamise kontrollimine, olemasolevate finants- ja tugifunktsioonide kaardistamine ning protsesside optimeerimine, sise-eeskirjade ja kontoplaani koostamine või parendamine jpm.

Laura omab Raamatupidaja tase 6 sertifikaati (kõrgeim tase Eestis).

Töövälisel ajal naudib Laura trenni tegemist, kassidega logelemist ning raamatute lugemist.