Raamatupidamine ja maksuarvestus

Hästi korraldatud raamatupidamine on iga ettevõtte finantsosakonna alustala, mis aitab juhtida rahavoogusid ja planeerida investeeringuid. Korrektse raamatupidamise ja maksuarvestuse üheks eelduseks on vastavus olemasoleva seadusandlusega ning nii kohalike kui ka rahvusvaheliste standarditega, olles samal ajal ka vahend ettevõtte finantsseisundi jälgimiseks ja juhtimisotsuste teostamiseks. Raamatupidamine on tihti ajamahukas ja keerukas, mistõttu on ettevõtte efektiivsuse parandamiseks hea mõte usaldada oma raamatupidamine meie professionaalsesse hoolde. Pakume järgmisi teenuseid:

  • Jooksev raamatupidamine – vastavalt kliendi vajadusele pakume kas täisraamatupidamisteenust või ainult kindlaid kokkulepitud raamatupidamise töölõike (nt. ostuarvete protsess, kuluaruannete haldamine, kuu sulgemise toimingud jne). Kogu raamatupidamine on meil pilvepõhine ja paberivaba ning meie kliendil on soovi korral 24/7 juurdepääs oma raamatupidamise andmetele.
  • Maksuarvestus – vastavalt kliendi vajadusele pakume kas täismaksuarvestusteenust, kus tagame, et kogu ettevõtte maksuarvestus on seadustega vastavuses ja õigeaegselt esitatud või kokkuleppel ainult teatud kindlate maksudeklaratsioonide koostamist ja esitamisest.
  • Suhtlus riigiasutustega – esindame vastavalt vajadusele klienti suhtluses erinevate ametiasutustega, vastame päringutele ja assisteerime maksukontrolli käigus.
  • Raamatupidamise kontroll – kontrollime jooksva või varasemate perioodide raamatupidamist ja maksuarvestust, vajadusel korrastame raamatupidamise ning anname nõu.
  • Nõustame klienti keerulisemate raamatupidamistehingute kajastamisel.

Teeme koostööd?

Palun kirjuta meile, milliste teenustega saame Sulle abiks olla ning võtame Sinuga peatselt ühendust.