Tere tulemast Finance Lab kodulehele!

Saame kõigepealt tuttavaks. Meil on aastatepikkune kogemus ja laiapõhjalised teadmised, kuidas pakkuda parimat raamatupidamisteenust ja hoida seeläbi kliente õnnelikena. Meie unistus oli luua ettevõte, mis oleks meie enda nägu. Ja nii sündiski Finance Lab – teenusepakkuja, kes hoiab oma kliente rahulolevatena ning tööandja, kes väärtustab, arendab ja hoiab erakordseid inimesi.

Me ei paku standardseid teenuspakette ja meil puudub fikseeritud hinnakiri. Meie jaoks on iga klient ainulaadne ja seetõttu õpime teda põhjalikult tundma alates esimesest kohtumisest, et pakkuda tema vajadusi arvestavat unikaalset teenust. Kuna iga uue projekti alguses mõtleme läbi oma tööprotsessid ja automatiseerime kõikvõimalikud raamatupidamise standardkanded, oleme oma töös efektiivsed ja saame pakkuda konkurentsivõimelist hinda. Samal ajal oleme kogu projekti käigus kaasamõtlevad ning tegeleme süvitsi kliendi ärist ja tema keerulisematest tehingutest arusaamise ja nende korrektse kajastamisega.

Finance Lab’i tugevusteks on meie inimeste pikaajaline Big4’is töötamise kogemus, 17 erineva palga- ja raamatupidamisprogrammi kasutuskogemus, 100% paberivaba raamatupidamine, 24/7 kliendi ligipääs raamatupidamise tarkvarasse ning Eesti kõrgeima kutsestandardiga raamatupidajad. Tänu nendele tugevustele suudame lisaks tavapärastele raamatupidamisteenustele pakkuda ka keerulisemaid finantsprojekte ning olla koostööpartneriks finantsalal rahvusvahelistele ettevõtetele, kellel on sageli kõrgemad kvaliteedinõuded. Kuna oleme ise pikaajaliselt hobi korras tegelenud erinevatesse varaklassidesse investeerimisega, siis aitame meeleldi ka teisi investoreid nende investeeringute korrektsel kajastamisel ja maksustamisel.

Kui Finance Lab tundub Sulle teenusepakkujana või tööandjana atraktiivne, siis võta meiega kindlasti ühendust: info@financelab.ee.

Teeme koostööd?

Palun kirjuta meile, milliste teenustega saame Sulle abiks olla ning võtame Sinuga peatselt ühendust.